Pelgrim PKD35122 inbouw koelkast met nis ± 122,5 cm en deur-op-deur montage
Productnr.: 2654
Beschrijving
Beschrijving PKD35122
De Pelgrim PKD35122 is een 122 cm. hoge inbouw koelkast uitgevoerd met deur-op deur montage systeem en voorzien van een energieklasse E label. Deze stille koelkast (45 dB) heeft een luxe interieur, is voorzien van RVS accenten en heeft zuinige heldere LED verlichting.
CrispZone Plus
Met de CrispZone Plus blijft jouw groente en fruit langer vers. De CrispZone Plus is een speciale lade en qua inhoud één van de grootsten in de markt. De producten blijven langer vers doordat deze lade zelf de luchtvochtigheid regelt door middel van een speciaal membraan. Zo kan de maximale levensduur van voedingsmiddelen automatisch worden bereikt.
AdaptCool
Hoe vaak gaat de koelkast open en dicht? En op welke tijdstippen? De AdaptCool functie monitort deze gegevens en past op basis van die informatie de temperatuur aan. Gaat de koelkast bijvoorbeeld tussen 7.00 en 8.00 uur vaak open, dan wordt voor die tijd de temperatuur verlaagd. Dat betekent dat de koelkast na 8.00 uur minder hard hoeft te koelen om alle levensmiddelen weer op de juiste temperatuur te krijgen. Zo bespaar je energie en blijven producten tot 20% langer vers.
Ventilator in koelgedeelte
Deze koelkast beschikt over een speciale ventilator. Deze zorgt voor een continue luchtstroom waardoor de temperatuur in het koelgedeelte overal hetzelfde is. Dit geeft jou de vrijheid om je boodschappen te bewaren waar dat voor jou het handigste is.
Info van fabrikant
Pelgrim PKD35122 koelkast inbouw
Specificaties
- Inhoud koelruimte: 198 liter
- Deursysteem: Deur-op-deur
- Geluidsniveau: 35 dB(A)
- Energieklasse: E
- Energieverbruik per jaar: 101 kWh
- Aansluitwaarde: 66 W
Gebruikersgemak
- Bediening: Elektronisch met temperatuurweergave
- Draairichting deur: Omkeerbaar
- Verlichting: Heldere en energiezuinige LED binnenverlichting
- Aantal deurbakken: 4 | Met RVS look afwerking
- Aantal plateaus: 5, waarvan 4 in hoogte verstelbaar
- CrispZone Plus: Ja, automatische luchtvochtigsheidscontrole: groente en fruit extra lang houdbaar
- SuperCool: Ja, korte periode extra hard koelen voor langer behoud van levensmiddelen
- AdaptCool: Ja, slimme sensor herkent het gebruiksritme en stemt temperatuur hierop af
- Alarmsignaal: Bij open deur en te hoge temperatuur
- Ventilator in koelgedeelte: Ja, voor een gelijkmatige en constante koeling
Buitenmaten ( h x b x d )1224 555 x 545 mm.
Inbouwmaten ( h x b x d )1225-1230 x 560 x 570 mm.
Schoonmaakgemak
- Automatisch ontdooien van koelgedeelte: Ja
5 jaar Pelgrim garantie na registratie
Bel voor de beste prijs: 06-13988068
Fabrikantinformatie
0268821100verkoopbinnendienst@atagbenelux.com
.png?hash=301aa0b9a668ba6d8fd2a308f40895e7c749ca75&shop=88216393)