• Goedkoop
  • Service
  • Vakkennis
  • Snelle levering
  • Zeer ruim assortiment
  • Goedkoop
  • Service
  • Vakkennis
  • Snelle levering
  • Zeer ruim assortiment

ETNA VW738MC volledige inbouw vaatwasser energie C met Connect App

Productnr.: 1418

Adviesprijs€ 1.199,00
-39%
€ 732,00
incl. btw, excl. levering
Op voorraad * Gezien de huidige marktontwikkelingen is afwijking mogelijk. Wilt u zekerheid bel / app 06-13988068
Levertijd: 3 dag(en)

Beschrijving

De ETNA VW738MC is een van de stilste, meest duurzame en gebruiksvriendelijke vaatwassers in de markt. Met energielabel C, een geluidsniveau van slecht 38 decibel en luxe details is deze geïntegreerde vaatwasser een topmodel.

ETNA connect

De VW738MC is een connected apparaat welke je eenvoudig koppelt aan de ETNA connect app. Via de ETNA connect app bedien je alle functies van de vaatwasser op afstand en personaliseer je de vaatwasser door je eigen favoriete programma’s en meldingen in te stellen. De ETNA connect app is ook handig voor het checken van de status van de vaatwasser en voorziet je indien gewenst van de nodige support informatie waarmee jij jouw vaatwasser in topconditie houdt. Denk bijvoorbeeld aan herinneringen voor het bijvullen van zout of glansspoelmiddel. De ETNA connect app geeft je ook snelle toegang tot de veelgestelde vragen en antwoorden.

Eigenschappen van de vaatwasser

Dankzij de koolborstelloze motor werkt de machine niet alleen stiller maar ook energievriendelijker. De VW738MC is voorzien van een RVS bedieningspaneel met TouchControl en beschikt over LED binnenverlichting. De vaatwasser is geschikt voor tot wel 15 couverts en heeft een uitneembare, extra FLEXlade voor bestek. Er zijn acht programma’s, waaronder een zelfreinigingsprogramma. Daarnaast is er de keuze uit maar liefst zes temperaturen, van 35 tot 70 graden Celsius. Deze ETNA vaatwasser geeft einde programma indicatie op de vloer en heeft automatische deuropening als de vaat gereed is. De start van de vaatwasser is tot 24 uur uit te stellen, zodat de vaat klaar is wanneer jij er klaar voor bent. Is het zout of glansmiddel aan vervanging toe, dan geeft de vaatwasser een seintje.


Type vaatwasser Volledig geïntegreerd

Materiaal kuip Stainless steel

Kleur bedieningspaneel RVS

Aantal couverts 15

Aantal programma's 8

Duur eco programma 230 min

Temperatuur eco-programma 50 ºC

Droogsysteem

Restwarmte en automatische deur opening

Droogsysteem met open deur uitschakelbaar Ja

Type waterbeveiliging Overstroom beveiliging/aquastop

5 jaar garantie na registratie


Kan door ons worden ingebouwd